Znamy Kalendarz Sportu Żużlowego PZM

Znamy Kalendarz Sportu Żużlowego PZM

Marzec

25.03 (środa) - Egzamin na licencję Ż i 250cc
27.03 (piątek) - Mecz Północ - Południe (Gdańsk)
29.03 (niedziela) - Mecz Reprezentacji Polski

Kwiecień

02.04 (czwartek) - Eliminacje Złotego Kasku (Opole, Rawicz, Rzeszów)
09.04 (czwartek) - Eliminacje Brązowego Kasku (Rzeszów, Toruń, Gniezno)
13.04 (poniedziałek) - Finał Złotego Kasku (Rzeszów)
15.04 (środa) - Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
16.04 (czwartek) - Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
18.04 (sobota) - Mecz Reprezentacji Polski
22.04 (środa) - Egzamin na licencję Ż i 250cc
23.04 (czwartek) - Finał Brązowego Kasku (Ostrów Wlkp.)
29.04 (środa) - Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski (Łódź, Tarnów, Opole, Toruń)
30.04 (czwartek) - Eliminacje Srebrnego Kasku (Gdańsk, Poznań, Ostrów Wlkp.)

Maj

02.05 (sobota) - Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych (Gdańsk)
12.05 (wtorek) - 1. runda DMPJ
13.05 (środa) - 2. runda DMPJ
16.05 (sobota) - FIM Speedway Grand Prix (Warszawa)
17.05 (niedziela) - Mecz Reprezentacji Polski
19.05 (wtorek) - 3. runda DMPJ
20.05 (środa) - 4. runda DMPJ
21.05 (czwartek) - Finał Srebrnego Kasku (Łódź)
25.05 (poniedziałek) - Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
26.05 (wtorek) - Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
27.05 (środa) - Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski (Poznań, Krosno)
28.05 (czwartek) - Egzamin na licencję Ż i 250cc

Czerwiec

02.06 (wtorek) - 5. runda DMPJ
03.06 (środa) - 6. runda DMPJ
09.06 (wtorek) - 7. runda DMPJ
10.06 (środa) - 8. runda DMPJ
16.06 (wtorek) - 9. runda DMPJ
17.06 (środa) - 10. runda DMPJ
18.06 (czwartek) - Eliminacja Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski (Opole, Tarnów, Bydgoszcz)
23.06 (wtorek) - 11. runda DMPJ
24.06 (środa) - 12. runda DMPJ
25.06 (czwartek) - Egzamin na licencję Ż i 250cc
27.06 (sobota) - Speedway Euro Championship Final 1
30.06 (wtorek) - 13. runda DMPJ

Lipiec

01.07 (środa) - 14. runda DMPJ
07.07 (wtorek) - Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
08.07 (środa) - Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
14.07 (wtorek) - 1. runda półfinałowa DMPJ
15.07 (środa) - 2. runda półfinałowa DMPJ
19.07 (niedziela) - PGE IMME
21.07 (wtorek) - 3. runda półfinałowa DMPJ
22.07 (środa) - 4. runda półfinałowa DMPJ
25.07 (sobota) - Finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski (Zielona Góra)
26.07 (niedziela) - Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski
28.07 (wtorek) - 5. runda półfinałowa DMPJ
29.07 (środa) - 6. runda półfinałowa DMPJ
30.07 (czwartek) - Egzamin na licencję Ż i 250cc

Sierpień

01.08 (sobota) - FIM Speedway Grand Prix (Wrocław)
03.08 (poniedziałek) - 7. runda półfinałowa DMPJ
04.08 (wtorek) - 8. runda półfinałowa DMPJ
06.08 (czwartek) - Turniej Zaplecza Kadry Juniorów (Gdańsk)
07.08 (piątek) - Turniej Zaplecza Kadry Juniorów (Gdańsk)
08.08 (sobota) - European 85cc Youth Speedway Racing Cup Final (Gdańsk)
09.08 (niedziela) - European 85cc Youth Speedway Racing Cup Final (Gdańsk)
11.08 (wtorek) - 9. runda półfinałowa DMPJ
12.08 (środa) - 10. runda półfinałowa DMPJ
15.08 (sobota) - Indywidualne Mistrzostwa 1. i 2. Ligi Żużlowej
18.08 (wtorek) - 11. runda półfinałowa DMPJ
19.08 (środa) - 12. runda półfinałowa DMPJ
20.08 (czwartek) - Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych (Krosno, Rawicz, Gdańsk)
25.08 (wtorek) - 13. runda półfinałowa DMPJ
26.08 (środa) - 14. runda półfinałowa DMPJ
27.08 (czwartek) - Egzamin na licencję Ż i 250cc
29.08 (sobota) - European U21 Team Speedway Championship Final (Łódź)

Wrzesień

01.09 (wtorek) - Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
02.09 (środa) - Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
10.09 (czwartek) - Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych (Częstochowa)
15.09 (wtorek) - 1. finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów
16.09 (środa) - 2. finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów
17.09 (czwartek) - 3. finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów
19.09 (sobota) - Speedway Euro Championship Final 4
22.09 (wtorek) - Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
23.09 (środa) - Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
24.09 (czwartek) - Indywidualny Puchar Polski 250cc - Runda 1
26.09 (sobota) - FIM Long Track World Championship Final 5 (Rzeszów)
30.09 (środa) - Egzamin na licencję Ż i 250cc

Październik

01.10 (czwartek) - Indywidualny Puchar Polski 250cc - Runda 2
03.10 (sobota) - FIM Speedway Grand Prix (Toruń) 
04.10 (niedziela) - Mecz Reprezentacji Polski
06.10 (wtorek) - Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
07.10 (środa) - Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
08.10 (czwartek) - Indywidualny Puchar Polski 250cc - Runda 3
14.10 (środa) - Egzamin na licencję Ż i 250cc