Dzisiaj jest 19 Listopada 2017, Niedziela, imieniny obchodzą:

AKTUALNOŚCIRSS

Radio Niewidzialni FM ma 5 lat!

15 października 2016

Niektórzy twierdzili, że porywamy się z motyką na słońce. Przewidywali, że utrzymamy się na rynku nie dłużej niż dwa miesiące. Wszyscy pomylili się w swoich prognozach! Radio Niewidzialni FM obchodzi w tym roku 5. urodziny… i nieustanie się rozwija.

Poezja w radiu Niewidzialni FM

01 listopada 2015

Między Wierszami – to kolejny nowy program, który uzupełnił ramówkę radia Niewidzialni FM. Audycja adresowana jest do miłośników poezji. Magazyn nadawany jest w paśmie wieczornym od poniedziałku do piątku; od 22:00 do 23:00.

Nowa ramówka Niewidzialni FM

03 marca 2015

Lista przebojów i Radio na randkę – to dwa nowe programy, które można słuchać na antenie radia Niewidzialni FM od 1 marca 2015 r. Nowa ramówka została przygotowana z myślą o słuchaczach, którzy weekendowe wieczory lubią spędzać w domu.

Mobbing jest karalny! Nie daj się poniżać

18 grudnia 2014

Osoby niepełnosprawne padają ofiarami mobbingu najczęściej na otwartym rynku pracy. Problem złego traktowania pracowników występuje wszędzie. W dużych korporacjach, małych firmach i instytucjach państwowych. W celu zwrócenia uwagi na ten problem, portal Niewidzialni.eu i radio Niewidzialni FM prowadzą kampanię społeczną - Mobbing jest karalny! Nie daj się poniżać.

Boże Narodzenie w radiu Niewidzialni FM

18 grudnia 2014

W Boże Narodzenie zagramy dla Was najbardziej świąteczne utwory z biblioteki muzycznej radia Niewidzialni FM. Święta w radiu Niewidzialni FM, od 20 do 26 grudnia!

Patronat Niewidzialni FM: Rehabilitacja 2014

27 czerwca 2014

Radio Niewidzialni FM, Portal Niewidzialni.eu i Interservis zapraszają do Łodzi na 22. edycję Międzynarodowych Targów Sprzętu Rehabilitacyjnego – Rehabilitacja.

Patronat Niewidzialni FM: Integracja Ty i Ja

27 czerwca 2014

Radio Niewidzialni FM, Portal Niewidzialni.eu i Koszalińskie Towarzystwo Kulturalne zapraszają na 11. edycję Europejskiego Festiwalu Filmowego „Integracja Ty i Ja”.